به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 58838.9
  • YFI 53875.75
  • MKR 5786.46
  • ETH 3811.18
  • AUTO 3070.0
  • YFII 2613.65

بایننس: کاربران می‌توانند با لیر ترکیه و روبل روسیه ترید کنند

بایننس: کاربران می‌توانند با لیر ترکیه و روبل روسیه ترید کنند
بابک کیانی
نویسنده: بابک کیانی

بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های رمزارزی جهان واحد پولی ترکیه(لیر) که با نماد TRY و پول روسیه(روبل) که با نماد RUB به فهرست ارزهای پشتیبانی شده ی خود افزوده و امکان خرید رمزارز با این ارز هارا برای کاربران فراهم کرده.


بر اساس خبر رسمی که این صرافی در 6 دی 1398 منتشر کرد، کاربران بایننس هم‌اکنون می‌توانند با استفاده از لیر ترکیه و روبل روسیه دربرابر تتر (USDT) ترید کنند. همچنین، مدیر مسئول بخش کاربران ترکیه‌ای بایننس گفته است که این صرافی امکان خرید و فروش رمزارز های دیگر مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، بایننس کوین و اکنون تتر را با لیر ترکیه فراهم ساخته.


پشتیبانی گسترده بایننس از ارز های نقدی

پیشتر بایننس بدون سر و صدا پشتیبانی از ارز روبل روسیه(RUB) پشتیبانی کرده بود و کاربران از تاریخ 30 اکتبر 2019 می‌توانستند دارایی خود را با واحد پولی روسیه از صرافی برداشت کنند. البته کاربران امکان واریز وجه به حساب کاربری بایننس خود با استفاده از پول رسمی روسیه را نیز داشتند.

در روسیه هنوز هیچ قانونی درباره ارز های رمزنگاری شده به تصویب نرسیده و آنگونه که مدیرعامل بایننس گفته است روسیه یکی از 10 کشوری است که بیشترین شمار کاربران این صرافی را تشکیل می‌دهند.


ارز لیر ترکیه (TRY) در میانه ماه نوامبر 2019 به فهرست ارزهای پشتیبانی شده بایننس افزوده شد در همین حال کاربران می‌توانستند با این ارز، بیت کوین و دیگر رمزارز هارا خریداری کنند. البته گویا کاربران با TRY صرفا می‌توانند بخرند و مبالغی را واریز کنند نه اینکه بفروشند و دارایی کیف پول شان  را برداشت کنند.

با فراهم سازی پشتیبانی از لیر ترکیه، بایننس یک گام از رقیب دیرینه ‌ی خود یعنی صرافی Houbi به پیش افتاد، این شرکت همچنین تصمیم دارد در ترکیه دفتر رسمی خود را راه اندازی کند.


همچنین بخوانید:دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 0 همه: 0 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود