به کانال تلگرام ما بپیوندید
  • BTC 57991.57
  • YFI 53416.36
  • MKR 5569.1
  • ETH 3712.79
  • AUTO 3145.22
  • YFII 2631.86

صرافی پولونیکس ضرورت احراز هویت برای برداشت وجه را از میان برداشت

صرافی پولونیکس ضرورت احراز هویت برای برداشت وجه را از میان برداشت
گلاره  کیانی
نویسنده: گلاره کیانی

صرافی رمزارزی پولونیکس (Poloniex)، در یک حساب سطح 1 به کاربرانش امکانی داده است که توانایی برداشت روزانه تا سقف 10.000 دلار را می‌دهد و به تایید هویت مشتریان (KYC) نیازی ندارد.

بر اساس بیانیه منتشر شده در روز 19 دسامبر، پولونیکس این کار را بر پایه‌ی بازخورد مشتریان انجام داده است. در این پست گفته شده: 

ما بارها و بارها نگرتان را در مورد مایل بودن به استفاده از پولونیکس بدون گرفتن اطلاعات هویتی شما شنیده‌ایم. اکنون می‌خواهیم برای مدتی به این مسئله تحقق ببخشیم و از اینکه مدت زمان بیشتری از آنچه دوست داشته‌ایم به طول انجامیده، بسیار متأسفیم. این صرافی همچنین محدودیت دسترسی حساب‌های تایید نشده را برمی‌دارد و آنها را به سطح 1 به روزرسانی خواهد کرد.


خرید و فروش بصورت ناشناس

حساب سطح 1 به کاربران این امکان را می‌دهد تا فقط با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود بتوانند تا سقف 10.000 دلار برداشت کنند. این حساب واریز نامحدود و تراکنش‌های نقدی را امکان‌پذیر می‌کند.

همچنین این صرافی ارز دیجیتال پیشنهاد می‌کند تااقدامات دیگری را برای اطمینان از امنیت حسابتان انجام دهید. برای نمونه، به کاربران سفارش می‌شود تا رمز عبور دوعاملی (2FA) ایجاد شده و یک لایه‌ی امنیتی دیگر فراهم شود‌.


داده‌های گزارش شده در وب‌سایت رسمی نشان می‌دهد که حساب‌های سطح 1 به تراکنش‌هایی با مقدار کم و حاشیه‌ای، وام دهی و یا ارزهای فیات دسترسی ندارند اما در مقابل، آن‌ها بازیابی محدود 2FA، بازنشانی رمز عبور دستی، انتقال صندوق پول دستی و عملکرد بازیابی صندوق را دارا هستند.


پولونیکس در حال حاضر در حال به روزرسانی حساب‌ مشتریان و از بین بردن حساب‌های غیر قابل بازیابی بوده و این روند پس از گذر چند ماه به نتیجه می‌رسد. از زبان روزنامه‌ها و با پیگیری کوین تلگراف، تریستن دآگوستا(Tristan D'Agosta) مدیر عامل پولونیکس باز هم در مورد تعداد حساب‌ها و میزان وجوهی که باید منجمد شوند پاسخی نداد. این نوشته به محض دریافت اطلاعاتی در این باره، به روزرسانی خواهد شد.


همانطور که به تازگی کوین‌تلگراف گزارش داده است، در روز دهم ژانویه اتحادیه اروپا اعلام کرد که درحال پیاده‌سازی پنجمین سری قوانین ضد پول‌شویی (5AMLD) است. براساس این قوانین جدید سازمان‌‌ها و تولیدکنندگان خدمات رمز ارزی می‌بایست از فرایندهای احراز هویت و قوانین ضد پول‌شویی بسیار جدی‌تر و خشک‌تری استفاده کنند.


برای نمونه سرویس (Bottle Pay) که به کاربران امکان ارسال بیت کوین (BTC) از راه حساب‌های رسانه‌های اجتماعی را داده بود، اعلام کرد که به دلیل آیین نامه‌ی مبارزه با پولشویی متوقف می‌شود. در پایان این ماه، بازی‌هایی همانند ChopCoin و Mining pool و Simplecoin نیز غیر فعال شدن خود را به دلیل نیازهای (KYC) اعلام کردند.


همچنین بخوانید:

  1. هرآنچه باید پیش از انتشار رمزارز تلگرام بدانید
  2. اتریوم چیست و چگونه کار می‌کند

دیدگاه ها
تایید شده: 0 در انتظار تایید: 1 همه: 1 دیدگاه

دیدگاه شما دریافت شد و پس از تایید نویسنده نمایش داده می شود